150 900 € 1 851.53 EUR/m²
Tehing: Müüa korter, 4 tuba
Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind: 81.5 m²
Katastrinumber: 65301:001:380

Info

Harjumaa, Rae vald, Rae, Väike Rae 3, 4 tuba, korteriomand, 81,5 m², puitmaja, uus, wc ja vannituba eraldi, dušš, õhksoojuspump, põrandaküte, rõdu 9,9 m², planeering läbi mitme korruse, kombineeritud küte, panipaik, parkimine tasuta, eraldi sissepääs, pakettaknad, turvauks

Lisainfo

2020. aasta suvel valmib kaasaegne ja energiasäästlik ridaelamu Rae küla südames, Rae vallas. Naudi järgmist suve juba oma koduaias sõpradega avaral terassil grillides!

ÜLDINFO
Kahekorruseline C-energiaklassi ridaelamu asetseb kaunilt haljastatud kinnistul, kuhu on planeeritud parkimiskohad, panipaigad ja laste mänguväljak, mida ümbritseb keevispaneelaed ja elupuud.

Ridaelamuboksi netopind on 78,8 m2, kasutuskorraga määratav õueala on ligikaugu 47,4 m2 (võib ehituse käigus muutuda). Avara terrassi pindala on 9,9 m2. Boksi juurde kuulub kaks parkimiskohta ja 5 m2 panipaik, mis püstitatakse iga ridaelamuboksi hoovi. Korterite terrasside vahele istutatakse privaatsuse tagamiseks elupuud.

Ridaelamuboksi esimesele korrusele on projekteeritud tehniline ruum, esik, köök-elutuba, WC ja garderoob. Teisele korrusele on projekteeritud kolm magamistuba, vaheruum ning WC ja vannituba. Ostuhinnas sisaldub elektrikaabeldus, nõrkvoolukaabeldus, jaotuskilp, pistikupesad ja lülitid. Liitumine on 3 x 16 A.

HALJASTUS
Kinnistu haljasalad tasandatakse ja külvatakse muru. Kinnistu Rae tee poolsesse serva ja naaberkinnistute vahele rajatakse kuni 120 cm kõrgune tsingitud keevispaneelaed. Korterite terrasside vahele istutatakse kolm elupuud pikkusega 80+ cm, naaberkinnistute ja Rae tee poolsesse külge aia äärde elupuud pikkusega 50+ cm sammuga 600m.

KÜTE JA VENTILATSIOON
Hinnas sisaldub ökonoomne vesikandjal põrandaküte, mida kütab õhk-vesi soojuspump. Hoones on Fresh-klappide ja sundväljatõmbega ventilatsioonisüsteem. C-energiaklass tagab korterile soodsad ülalpidamiskulud.

SISEVIIMISTLUSPAKETT
Siseviimistluspakette on kaks - Grey Mode ja Cosy Mode.

Grey Mode siseviimistluspaketis sisaldub: siseseinte üldtoon F448, dekoratiivvärv kahte seina toonis K487 või S491. Põrandakatetena kolmelipiline laudparkett Country naturaalne tamm, MDF põrandaliist sarnase tooniga. Esikus, tehnoruumis ja esimese korruse WC-s keraamiline plaat Marazzi Poude Graphite, teise korruse dushiruumis keraamiline plaat Silk Dark Grey. Siseuksed Easy on tammespoonist, MDF piirdeliistud ja niisketes ruumides puitliistud sarnases toonis.

Cosy Mode siseviimistluspaketis sisaldub: siseseinte üldtoon H484, dekoratiivvärv kahte seina toonis S486 või V477. Põrandakatetena kolmelipiline laudparkett Country, valge mattlakk tamm, MDF põrandaliist sarnase tooniga või valge Nordhome. Esikus, tehnoruumis ja esimese korruse WC-s keraamiline plaat Marazzi Poude Crete, teise korruse dushiruumis keraamiline plaat Mineral Brown. Siseuksed valge tahveluks Jari, MDF valged piirdeliistud, niisketes ruumides puitliistud. Vajadusel tehakse müüja poolt sisekujunduspakettides muudatusi.

Ostjal on tasuta õigus valida siseseinte värvitoone Caparoli, Sadolini või Vivacolori värvikaadi põhjal (välja arvatud efektvärvid). Juhul, kui ostja soovib valida muud siseviimistlusmaterjalid kui on näidatud siseviimistluspakettides (parkett, siseuksed, keraamilised plaadid, santehnika jne), kohustub ta need materjalid tarnima objektile omal kulul müüja või tema esindaja poolt nimetatud tähtajaks. Samuti kuulub tasumisele ühekordne muudatuste läbiviimise tasu, mille suurus sõltub muudatuste mahust ja mis lepitakse eelnevalt ostjaga kokku. Müüja arvestab ostja poolt tarnitud materjalide maksumuse korteri müügihinnast maha, maksumus kooskõlastatakse eelnevalt Müüjaga. Kui klient soovib teha muudatusi siseseinte asukohtades, vee- ja kanalisatsioonitorude (k.a. trapid) ja elektripaigaldise osas ja kui see on võimalik, kuuluvad need muudatused eraldi tasustamisele, mille osas lepitakse müüjaga eelnevalt kokku. Kõik muudatustest tulenevad kallinemised või lisatööd kuluvad hüvitamisele enne asjaõiguslepingu sõlmimist.

ELUKESKKOND
Rae küla on kiiresti arenev ja palju mugavusi pakkuv piirkond. Lähim toidupood on 5km kaugusel asuv Peetri Selver, kust leiab kõik eluks vajaliku ja ka mitu söögikohta. Lähim kool on 3km kaugusel asuv uus ja väga hea Järveküla Kool. Lasteaialastele on tegemist väga mugava kodukohaga, sest Assaku lasteaeda on kõndida vaid 600m. Ühistranspordiühendus on mugav, 600m kaugusel asuvast Lehmja Kooli peatusest sõidavad bussid 120, 125 ja 131 ning marsad 214, 214A, 244 ja 244A.

MÜÜGITINGIMUSED
Ridaelamute ehitusluba on taotlemisel ja valmib peagi. Soovi korral on võimalik eelnevalt sõlmida broneerimisleping, mis tagab korteri hoidmist just Sulle. Korteriomandi müügiks sõlmitakse ostjaga võlaõiguslik ostu-müügileping, mille eelduseks on esmane sissemakse 15% müügihinnast. Ülejäänud 85% tasutakse ridaelamuboksi valmimisel ja korteriomandi asjaõiguslepingu sõlmimisel.

Kui oled otsimas väga hea hinnaga ridaelamuboksi prestiižikasse ja arenevasse elurajooni, siis see Rae külas asuv uusarendus on just Sulle!

Sinu uus kodu on kõigest telefonikõne kaugusel – helista juba täna, sest esimesed majad on juba naabritele müüdud ja iga päevaga jääb valik väiksemaks.

Soovid saada osa kõige värskemate kinnisvarapakkumistega, mis ei ole veel avalikult müügis?

Liitu Facebooki grupiga: Mitteavalikud kinnisvarapakkumised (https://www.facebook.com/groups/1332745010157822/)

Asukoht kaardil

Võta ühendust

Kate Kivi
Marmel Kinnisvara OÜ

E-post kate.kivi@marmel.ee
Telefon +37256607290

Kate Kivi
Liitu Marmel Kinnisvara kinnisvarauudistega
Liitu
SKY IS THE LIMIT
close-image