Müüa maatükk, tootmismaa, ärimaa

120 000 € 18.38 EUR/m²
Tehing: Müüa maatükk, tootmismaa, ärimaa
Krundi pind: 6530 m²
Katastrinumber: 71801:001:1732

Info

Harjumaa, Saku vald, Tõdva, Remmeli tee 3, krunt 6 530 m², detailplaneering tehtud, ühistransport, kanalisatsioon, vesi, elekter, kaugus Tallinnast 15 km, naabrid ühel pool, ümbruses ärihooned, äärelinnas, teed heas seisukorras

Lisainfo

Müügile on tulnud ärikinnistu hinnatud Tallinn-Rapla-Türiu maantee ääres Saku/Tõdva liiklussõlmel. Tegemist on detailplaneeringuga kaetud maa-alaga, kus paiknevad kolm kinnistut. Vahetuteks naabriteks on Alexela ja Coop kauplus ning veidi kaugemal Timbeco puitmaju tootev ettevõte.

Kinnistu paikneb Saku alevikust ning ka Tõdva alevikust vaid kiviviske kaugusel ning mis tänu läbivale liiklusvoolule pakub atraktiivsust erinevat tüüpi majandustegevusele.

Antud kinnistu sihtotstarbeks on 70% ärimaa ja 30% tootmismaa. Planeeringualale on kavandatud kaubandus-, kiirtoitlustus- ja tootmishoone. Hoonete planeerimisel jälgida väljakujunenud ehituslaadi. Hoonete suurim lubatud ehitusalune pindala on 40% krundi pindalast, maksimaalne kõrgus 12 m (korruselisus 2).
Hooneid võib krundil olla kuni 3, ning hoonete lubatud katusekalle on 0-30 kraadi. Kinnistule on võimalik rajada üks põhihoone ja kuni 2 abihoonet.

Arhitektuur peab olema piirkonda sobiv, kaasaegne, kõrgetasemeline ja ümbritsevasse keskkonda sobiv. Kasutada tuleb kvaliteetseid esinduslikke välisviimistlusmaterjale. Imiteerivate materjalide kasutamine ei ole soovitav

Ristmik on valgustatud ja külgneb uue kergliiklusteega, mis on peatsel ühendamisel ka Saku alevikuga. Sõidukite parkimine toimub kruntide siseselt. Minimaalne nõutav haljastus on vähemalt 15% krundi pindalast. Veevarustus lahendatakse olemasoleva Tallinn-Rapla-Türi tee L1 maaüksusel asuva puurkaevu baasil. Kanalisatsioon lahendatakse esialgu lokaalselt kogumismahutitega.

Kõrvalolevale kinnistule planeeritakse tuletõrjevee hoidla, mis teenindab ka antud kinnistut. Planeeritud tuletõrjevee hoidla ühe mahuti mahutavus on minimaalselt 75 m3.

Kõrvalolevaid kinnistuid on võimalik ka liita, seega on võimalik rajada ka suuremamahulisem äriprojekt.

Seega kui oled otsimas omale perspektiivset võimalust arendada välja äriprojekt Tallinnast vaid 15km kaugusel asuvas sõlmpunktis, siis helista kohe ja küsi lisainfot.

Asukoht kaardil

Võta ühendust

Martin Koot
Marmel Kinnisvara OÜ

E-post martin@marmel.ee
Telefon 56847471

Martin Koot
Liitu
MARMEL KINNISVARA UUDISTEGA
Kõige kuumemad kinnisvarauudised Sinu E-postile
LIITU
close-link
Liitu Marmel Kinnisvara kinnisvarauudistega
Liitu
SKY IS THE LIMIT
close-image