Valmar Neola

Marmel Kinnisvara müügipartner

Tervitused!

Mina olen Valmar ja olen siin selleks, et tagada Sinu meelerahu ja meeldiv kogemus meie kirjus kinnisvara maailmas.

Kõigepealt aga luba, tutvustan Sulle natuke end ja kuidas ma siia jõudnud olen. Minu jaoks on alati klaas pool täis ja ma olen inimene, kes leiab resolutsiooni igas olukorras, iga minu tunneli lõpus paistab valgus! Lisaks olen elava fanataasiaga visionäär, pea tulvil ideid ning näen võimalusi ja lahendusi seal, kus teised seda ei pruugi.

Kui karjäärist rääkida, siis see sai alguse turisminduses, Kolme õe hotellist Tallinnas ja jätkus Londonis. Kakstesteist aastat klienditeeninduses rohkete koolituste ja kursustega ning kogemusi inimestega töötamisel konkurentsirohkes keskkonnas on andnud mulle hindamatu pagasi oskuseid vastu astumaks ükskõik mistahes väljakutsele. „Consider it done” ehk „mõeldud, tehtud” on minu hüüdlause, mille sain endale külge Inglismaalt, sest mulle on alati meeldinud tegutseda ja asjad tehtud saada. Lisaks oma põhitööle olen ma alati sisustanud oma vaba aega erinevate mikroettevõtmistega, alustades hotellitarvikute müügist kuni kinnisvara renoveerimise ja vahendamiseni. Naljatades võrdlen tihti ennast paljude lapsepõlve kangelase, Hunt Kriimsilma ja tema seitsme ametiga. Proovitud ja tehtud on rohkem, kui kirja jõuab panna. Kõik need erinevad kogemused moodustavad terviku, Valmar Neola, kes on sinu nõustaja ja teejuht meie kinnisvara maastikul, nii müügil, ostul, vahetusel kui ka üürimisel.

Oma eraelus olen isaks kolmele energilisele poisile, keda koos oma naisega kasvatame. Meie lemmik ühistegevusteks on nii jalgrattasõit kui ka ujumine. Minu isiklikud hobid on fotograafia ja motosport, eriti veel kui need kaks põnevat valdkonda omavahel ühendada.

Mõte maakleriks saada on mu peas olnud kaua, mis sai alguse peale kokkupuutumist paeluva ja väljakutsuva kinnisvara maailmaga Inglismaal. Tagasi kodumaale jõudnuna nii ka otsustatud sai. Minu jaoks pole maakleri töö pelgalt amet või tööpost, vaid pigem elustiil, kus kogu elu on saanud üheks sellega. Hea maakler pole vaid sõnaosav müügimees vaid oma klientidele olemas olev partner, kellega saab mured jagatud ja vastused leitud. See on minu moto ja eesmärk ning kui sulle tundub, et just sellise inimesega soovid sa koostööd teha siis tea, et ma olen sinust vaid ühe kõne või kirja kaugusel.

Võta minuga ühendust telefoni teel +372 55 676 123 või e-maili kaudu valmar.neola@marmel.ee .

SKY IS THE LIMIT

Valmar Neola

Marmel kinnisvara OÜ

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga