Sandra Vorobjovski

Müügipartner

Aasta Empaat 2019

Aasta Kolleeg 2018

Tere kinnisvarahuviline!

Mina olen Sandra ja tegutsenud Marmel Kinnisvaras aegade algusest. Minu väljakujunenud piirkonnaks on eelkõige Kesklinn ja Põhja-Tallinn. Peamiselt oman portfellis 1–2-toalisi kortereid, mis asuvad kivi- või puitmajas.

Ja muide, mul võib alati mõni maasikas varuks olla, mis pole veel avalikku müüki jõudnud. Seega kirjuta julgelt ja vaatame, kas mul on mõni objekt, mis paneks Teie silmad särama!

Organiseerimine, lahenduste leidmine, uued väljakutsed ning tegevusest täielikult haaratud olemine on minu põhilisteks rahuloluallikateks ning töötundide üle ma arvestust ei pea. Suurimaks tugevuseks on kõrge saavutusvajadus ja uskuge mind, värvikas kinnisvaramaailm annab selle jaoks hulgaliselt võimalusi. Teise omadusena tooksin välja empaatia, tänu millele suudan end asetada teise inimese kingadesse. Lisaks olen väga tugeva õiglustundega ning erinevaid olukordi lahendades lähtun eelkõige eetilisusest.

Kinnisvarakarussellil sõitmine on super lahe ja adrenaliinirohke. Seega võin kindlalt väita, et minu puhul on sinised esmaspäevad müüt.

Koostöö tegemiseks helista +372 5786 5145 või kirjuta sandra.vorobjovski@marmel.ee

SKY IS THE LIMIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga