Meelis Niglas

Marmel Kinnisvara Tegevjuht/Partner

Minu nimi on Meelis Niglas ning olen üks kahest Marmel Kinnisvara omanikust. Minu eesmärgiks kinnisvaras on kinnisvaramaaklerite maine tõstmine läbi personaalse ja professionaalse teenuse ning kujundada oma büroo maine just selliseks, et Marmel Kinnisvara oleks eelistatuim kinnisvarabüroo kõikidele kes plaanivad osta või müüa oma kinnisvara . Väga nauditav on näha seda ootusärevust ostjate silmis, kui olen aidanud neile leida nende oma uue kodu. Maakleri töö on üks suur usalduste ja pikaajaliste suhete teekond, mis sillutab meeldivaid ja tulemuslikke koostöid paljudeks aastateks. Hea meel on tõdeda, et paljudest klientidest on tänaseks saanud ka minu head sõbrad, kes mitte ei usalda ainult enda kinnisvara tulevikus mulle müüki, vaid soovitavad mind julgelt ka kõikidele enda sõpradele ja tuttavatele.

Hariduselt olen mehaanikainsener, olles omandanud bakalaureuse kraadi TTÜ Mehaanika teaduskonnas. Töötasin 17 aastat edukalt teedeehituse projektijuhina, mis andis mulle hea kogemustepagasi. Tundes aga, et vajan elus uusi väljakutseid ning eneseteostust, leidsin tee kinnisvarani. Pean oluliseks elukestvat õpet, mistõttu olen ennast kinnisvaraalaselt koolitanud, arendanud ning praktilisi kogemusi omandanud Epicenter Kinnisvaras. Lisaks olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige. Alates 2017.aastast olen äripartner koos Martin Koot’ga loodud kinnisvarabüroos Marmel Kinnisvara OÜ. Oma büroo sai loodud eelkõige selleks, et viia ellu kõik seni õpitu ja kogetu ning pakkuda oma klientidele just sellist teenindust nagu ma ise ootaksin tavalise inimesena kes soovib hakata müüma oma kinnisvara.
Igapäevaelus on mul au olla isaks kahele toredale tütrele ning abikaasaks oma naisele. Minu elus on tähtsal kohal sport ja tervislik toitumine. Väga meeldib reisida ja avastada uusi paiku ning kultuure.

Sinu soovitused ja vihjed inimestest, kes kinnisvaratehinguid soovivad teha, on minu jaoks kõige olulisemad. Kui tead kedagi, kes soovib osta, müüa või üürida kinnisvara, siis saada mulle tema kontakt ja ma luban, et teenindan neid südamega.

Minuga saab ühendust telefonil +372 516 0230, kirjutades e-posti: meelis@marmel.ee või kontakteeruda Facebookis.

Meelis Niglas
Marmel Kinnisvara OÜ partner

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga