Martin Koot

Marmel Kinnisvara Nõukogu esimees/Partner

Tere, saame tuttavaks. Minu nimi on Martin Koot ja olen Marmel Kinnisvara üks asutajatest ja ka tegutsev kinnisvaraspetsialist. Ma ei pea ennast eriliseks inimeseks, küll aga pean ma ennast tegutsejaks. Tänapäeva aina kiireneva elutempoga maailmas kus populatsioon iga hetkega kasvab, hakkavad silma paistma tegijad, mitte rääkijad. Oma tugevaimaks küljeks pean ma seda, et kõik saab tehtud KOHE, PRAEGU, KIIRESTI. Kui kasutada võõramaist sõna, siis olen “multitasking” ning tänu sellele suudan olla kordades efektiivsem. Lisaks sellele mulle meeldib müüa, mulle meeldib müüa kinnisvara. Kui inimene on enda jaoks defineerinud selle milles ta hea on, milles ta soovib areneda ja kasvada, mis puudutab ta hinge ning toob hommikul ärgates naeratuse näole, siis suudab ta seda kõike edasi anda ka oma tegemistes nii ostjatele kui müüjatele.

Mulle meeldib jutustada lugusid. Mulle meeldib maalida sõnadega pilte, mille abil loon justkui kujuteldava maailma, kus Ostja sulgedes silmad kujutab ennast seal müüdavas kodus ja saab kordades rohkem aimu ja ka tõdemust, et just see koht on tema jaoks loodud. Nähes naeratust ja ootusärevust Ostjate silmis veendudes, et sellest saab nende järgmine kodu, siis see teeb mind õnnelikuks. Ja kui sellist oma sisemist õnnekarikat iga päev täita, siis on kõik see mida ma päevast päeva teen üks suur naudinguline teekond, mis viib mind ühe toreda inimese juurest teise juurde ning sillutab meeldivaid ja tulemuslikke koostöid paljudeks aastateks.

Olen mees oma parimates aastates, lõpetanud õigusteaduse bakalaureuse Eraakadeemias Nord, raamatupidamise Tallinna Majanduskoolis, tegelenud kinnisvaraga nii Eestis kui välismaal ning arendanud erinevaid ettevõtteid ja äriprojekte alates aastast 2002. Aastatel 2014-2017 olen välja kasvanud Uus Maa Kinnisvara süsteemist, olnud Epicenter Kinnivara partner ja aktiivne tippmaakler, mis tänaseks on mind viinud Marmel Kinnisvara üheks asutajaks

Mulle saab helistada: +372 5684 7471, kirjutada e-posti: martin@marmel.ee, kui ka kontakteeruda Facebookis.

Olen alati saadaval ning teie huvide eest väljas, seega kui oled seni ennast tagasi hoidnud, siis nüüd on aeg tegutsega ja anda müügile võimalus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga