Madli Ülem

Marmel Kinnisvara müügipartner

Tere!
 
Minu nimi on Madli ja minust saab Teie teejuht kinnisvaradžunglis. Võililled mu peas hakkavd õitsema, kui kohtun erinevate põnevate inimestega, kellelt saab midagi uut õppida. 
 
Olen teinud vabatahtliku tööd Prantsusmaal, Hispaanias ja Portugalis – viimane jäi mõneks ajaks ka minu koduks. Arrifanas oli minu peamiseks tegevusvaldkonnaks turismindus. See kogemus andis mulle väga palju õppetunde – pidin korraga hakkama saama paljude inimestega ning hoolitsema selle eest, et neil uues piirkonnas võimalikult mugav ja tore oleks. 
 
Enda tugevuseks peangi just müügi poolt, kus annan endast kõik, et leida igale kodule sobiv ostja. Kindlasti olen abiks ka unistuse kodu leidmisel – võta julgelt ühendust!
 
Mulle saad helistada numbril +372 5664 5513, kirjutada e-posti aadressil madli.ulem@marmel.ee või võtta ühendust läbi Facebooki.

 

SKY IS THE LIMIT

Madli Ülem
Marmel kinnisvara OÜ

Tagasiside

 1. Avatar
  Liisa Martsepp Reply

  Olles Madli koostööpartner tean, et tegemist on kõige soojema ja inimestega väga hästi klappiva maakleriga. Lisaks kõigele on ta väga töökas ja teeb kõik endast oleneva, et klient oleks õnnelik ja tehing saaks edukalt tehtud. Jätka samas vaimus ja sa jõuad väga kaugele armas Madli!

 2. Avatar
  Ave Tuisk Reply

  NB!!! Kui Sa oled tõeliselt hea kinnisvaramaakleri otsingul, siis tea, et oled ta just leidnud 🙂 Madli on sooja, avatud ja tõeliselt abivalmi iseloomuga maakler, mis tagab Sulle, et Sinu soov osta või müüa kinnisvara ei ole järjekordne tööots vaid just Sinu vajaduste/mõtete/ideede teostamisele suunatud tegevus. Minu unistus on täitunud 🙂 Usun ka Sinu ja Madli tulevasse edukasse koostöösse! Aitäh Sulle, Madli!

 3. Avatar
  Kristi Läti Reply

  Madli on Väga avatud ja sooja suhtlemisega maakleripreili. Ta selgitab välja kõik sinu vajadused ja leiab täpselt õige ostja sinu kodule. Aitäh sulle, Madli! ☺️☺️

 4. Avatar
  Lii Peetsalu Reply

  Madli on inimene, kes leiab sulle kindlasti ideaalse kodu või müüb su olemasoleva kodu!
  Tema optimism,läbimõeldud detailid ning kuulamisoskus aitavad kaasa, et tehingud toimuksid sinu jaoks muretult ja saaksid kiired lahendused.

 5. Avatar
  Eha Susi Reply

  Hea maakler Madli Ülem!

  Sa oled ära teinud suure töö. Madli, sa oled heade
  organiseerimisvõimega, oma tööd hästi tundev ja tegev, taktitundeline,
  sõbralik ja suhtlemisaldis noor inimene.

  Sul on vedanus, Sa töötad kollektiivis kus on mõnus koostöö.

  Tänan Sind ja kogu Marmel Kinnisvara OÜ kollektiivi!

  Ilusat kevadet ja jätkuvalt palju kliente!

  Lugupidamisega

  Eha Susi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga