Liisa-Maria Martsepp

Marmel Kinnisvara müügipartner

Hei kinnisvarahuviline!

Minu nimi on Liisa. Minu eesmärgiks on Sulle pakkuda Marmel Kinnisvara müügipartnerina kõige personaalsemat ja meeldivamat koostööd. Kodu müümine või ostmine on iga inimese jaoks väga oluline samm, mistõttu on tähtis, et sellega tegelemine oleks usaldatud oma ala professionaali kätesse, kes naudib oma tööd ning teeb seda suurima pühendumisega. Minu kaudu on võimalik leida just Sulle see õige unistuste kodu, saada kõige värskemat ülevaadet kinnisvaraturul toimuvast ning lisaks ka häid nippe ja soovitusi oma kalleima vara müümiseks või ostmiseks.

Veidi lähemalt ka minust. Olen rõõmsameelne ja väga koostööaldis inimene. Lisaks müügipartnerlusele Marmel Kinnisvaras olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna kolmanda kursuse tudeng ning olen saanud küllaldaselt nii õiguslikke kui ka finantsalaseid teadmisi. Olen aktiivne, kohusetundlik, tähelepanelik ning motiveeritud tegema ainult väga head müügitööd. Antud oskust on arendanud kaasategemine keskkooli õpilasesinduses ja samuti Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilasnõukogus turundusjuhi kohal tegutsedes. Minu eesmärgiks on särav ja sujuv müügitöö, mis on meeldejääv ning aitab suurendada rahulolevate klientide hulka ja usaldusväärsust.

Iga kodu müümisel on kõige olulisemaks objekti põhjalik tundmine. Avatus ja viisakus loob mugava õhkkonna suhtlemiseks ja parima müügitöö tegemiseks. Professionaalne müük ei ole pealetükkiv ning mõjutab klienti psühholoogiliselt meeldivate võtetega, nõudes ausust ja tasakaalukust. Professionaalse kinnisvaramaaklerina on minu peamine eesmärk just Sinu soovide kaardistamine ja nende mõistmine. Selleks on vaja leida võti kliendi südamesse ning vastata Sinu soovidele just Sulle kõige sobivamal viisil.

Võta julgelt ühendust telefoni või e-maili teel +372 5300 1551, Liisamaria.martsepp@marmel.ee või kirjuta mulle Facebookis.

Koos leiame parima lahenduse!

SKY IS THE LIMIT

Liisa-Maria Martsepp

Kinnisvara müügipartner