Liisa-Maria Martsepp

Turundusjuht/Müügipartner

Aasta Inimene 2018

Hei Marmel Kinnisvara sõber!

Minu nimi on Liisa ja olen Marmel Kinnisvara turundusspetsialist ning müügipartner. Soovin Sulle pakkuda kõige personaalsemat ja meeldivamat koostööd. Kodu müümine või ostmine on iga inimese jaoks väga oluline ning seetõttu on tähtis, et sellega tegelemine oleks usaldatud särasilmse ja professionaalse partneri kätte. Minu kaudu on võimalik saada vastuseid turundusalastele küsimustele, aga kuna näen igapäevaselt ka meie müügipartnerite tööd, siis saan soovitada just Sulle kõige sobivama spetsialisti.

Minu eesmärk on särav ja viisakas koostöö, mis on meeldejääv ning aitab suurendada lojaalsete klientide hulka ja usaldusväärsust. Iga kodu müümisel on kõige olulisem objekti põhjalik tundmine. Avatus ja viisakus loob mugava õhkkonna suhtlemiseks ja parima müügitöö tegemiseks. Professionaalne müük ei ole pealetükkiv ning mõjutab klienti psühholoogiliselt meeldivate võtetega, nõuab ausust ja tasakaalukust. Marmel Kinnisvara turundusspetsialistina on minu peamine ülesanne meie maaklerite igapäevane toetamine nii brändi tuntuse tõstmisel, professionaalsusele rõhumisel, kodude müümisel ja turustamisel ning usun, et kõige edukama müügiprotsessi alus on tiimisisene edukas koostöö.

Võta julgelt ühendust telefoni või e-maili teel +372 5300 1551, Liisamaria.martsepp@marmel.ee või kirjuta mulle Facebookis.

Koos leiame parima lahenduse!

SKY IS THE LIMIT

Liisa-Maria Martsepp

Kinnisvara müügipartner

Tagasiside

  1. Olga Nesmiian
    Olga NesmiianReply

    Had a difficult issue with buying the apartment and only Marmel, represented by Liisa-Maria Martsepp agreed to cope with it. The service of the highest level, excellent cooperation and readiness to non-standard situations.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga