Kate Kivi

Müügipartner

Tere nii kinnisvara ostjatele kui müüjatele!

Minu nimi on Kate ja loodan olla Teile abiks nii kinnisvara ostul kui müümisel.

Kinnisvaraga tegelemine on väga väga huvitav. Põnev on tööle minna, kuna iial ei tea, milline väljakutse mind ees ootab. Kas keegi soovib viiendale korrusele korterit või üllatusena pead hoopis parklat või sadamat müüma hakkama. Kinnisvaramaakleri töö sarnananeb veidi male mänguga, kus on vaja mitu käiku ette mõelda. Väga hasarti tekitav töö ning kui sul on toredad ning toetavad kolleegid, siis saad kõigist takistustest üle.

15 aastat ettevõtlust üritusturunduses õpetasid mulle, et hea koostöö eelduseks on usaldusväärsus. Kui klient sind usaldab, siis töö ka sujub. Oleme ju võõrad kellegi kodus, suvilas, äripinnal, garaažis jne! Lisaks toome veel võõraid sellesse keskkonda. Meid usaldatakse ju pimesi ning tihti on selle usalduse võitmiseks vaja päris palju pingutada.

Väljaspool tööd olen ema kolmele imelisele pojale ja maitsvaks hobiks on tortide valmistamine! Olen aktiivne ka vabal ajal ning tegelen rattasõidu, bikramyoga ning ujumisega. Vahel tekib tahtmine oma mõtetega olla, siis lähen metsa jalutama või tegelen taimedega.

Kui leiad, et mina olen SINU usaldusväärne kinnisvaramaakler, kellele usaldad oma soovi kinnisvara vallas, siis minuga saab ühendust kate.kivi@marmel.ee, +372 5660 7290,
FB https://www.facebook.com/katekivi.kinnisvaramaakler/

SKY IS THE LIMIT

Kate Kivi
Marmel kinnisvara OÜ

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga