Kaireen Käen

Marmel Kinnisvara müügipartner

 

  • Aitäh, et oled alustamas elu üht olulisemat  etappi koos Marmel Kinnisvaraga, Oled teinud hea valiku! Meie kinni svarabüroo abil leiame Sulle perfektse kodu, äripinna või krundi või hoopiski müüme sinu olemasoleva kinnisvara maha.

Minu nimi on Kaireen, olen väga energiline, siiras ning heatahtlik. Hetkel olen ka tudeng, õpin Tervishoiu Kõrgkoolis õeks. Usun, et õel ja õigel maakleril on lõppeesmärk sama- kliendi heaolu. Olen olude sunnil  mitmeid kolimisi ette võtnud, ning seetõttu on kinnisvaraportaalid saanud mulle teiseks koduks. Minu missiooniks on Sinu jaoks müümis-või ostmisperiood meeldivaks muuta ning see töö ise korralikult ära teha.

Põhjus, miks olen osa Marmeli Kinnisvarabüroost on lihtne- Eestis ei leidu teisi sarnase strateegiaga büroosid. Marmel on kliendile suunatud ning raamidest väljavaatav büroo, kus ei kardeta kasutada tänapäevaseid ja uudseid müügistrateegiaid.

Seega, kui soovid, et ma Sind kinnisvara osas aitaksin, helista mulle julgelt numbril +372 5566 1780 või kirjutage kaireen.kaen@marmel.ee. Samuti võite kontakteeruda läbi Facebooki.

SKY IS THE LIMIT