Janely Buht

Teenindusjuht/Partner

Aasta Alustaja 2017 ja Aasta Maakler 2018

Kõigepealt soovin Sind tänada,et oled leidnud tee meie lehele! Loodan, et saad siit kasulikku infot kinnisvaraturu kohta ning samas ehk suudan just mina leida Sulle sinu unistustekodu! Mäletan siiamaani enda kodu otsimist ja ostmist…sama eriliseks tahan selle muuta ka sinu jaoks.

Inimestega suhtlemine ning nendega koostöö loomine on alati olnud minu kireks, mis paneb mul silma särama! Ma naudin seda, kui minu töö toob inimestele naeratuse näole. Seega kui Sinu jaoks võib tunduda oma kinnisvara müümine tüütu ja aeganõudev tegevus, siis mina teen seda suurima hea meelega Sinu eest!

Mul on hea meel, et olen müügipartnerina osa just Marmel Kinnisvarast. Meie visiooniks kinnisvaras on tõsta maaklerite mainet läbi professionaalse ja kvaliteetse teenuse. Olla oma ettevõttega eelistatuimaks valikuks kliendile kinnisvaramaaklerit valides. Personaalsus on tee tulevikku!

Igapäevaelus olen ma Naine, kes armastab tantsida; Ema, kelle jaoks lapsed on kõige olulisemad; Naiskodukaitsja, kes hoolib oma kodumaast; Vaba hing, kes naudib oma elu!

Seega anna võimalus, et ma saaksin Sinu päeva rõõmsamaks teha ning aidata Sind kinnisvaraga. Helista mulle +372 5303 4775 või kirjuta janely.buht@marmel.ee Leiame koos lahenduse!

Jälgi minu tegevusi ka  Facebookis : https://www.facebook.com/JanelyBuhtKinnisvaramaakler/

SKY IS THE LIMIT

Janely Buht
Marmel Kinnisvara OÜ müügipartner

Tagasiside

 1. Avatar
  AnniReply

  Minu korteri maakler oli Janely ja ma võin oma garantiiga teda soovitada! Minul, kui müüjal, oli korter broneeritud nädal peale üles panemist. Kogu protsess alates esimesest kohtumisest kuni uuele omanikule võtmete üle andmine läks kuidagi eriti sujuvalt – ma ei pidanud oma kiire tempo juures üldse pead vaevamagi kogu selle protsessi aja – Janely tegi kõik minu eest ehk siis teenus on kogu raha väärt! Tulemuseks on rahulolevad kliendid (nii müüja kui ostja) ja positiivne tehingu kogemus. Janely on karismaatiline ja usaldatav ja temast kiirgab armastust oma töö vastu.
  Aitäh Janely ! järgmise korrani 😉

 2. Avatar
  HelenReply

  Janelyga on väga kerge suhelda, hindan seda kõrgelt. Ta oskab ennast viia kliendiga samale tasemele, mis on tänapäeva kiires ja muutuvas maailmas tänuväärne oskus. Samuti tooksin välja oskuse kuulata ja kaasa rääkida.
  Kindlasti soovitan Janelyt ka teistele!

 3. Avatar
  KaiaReply

  Hea saatuse tahtel sattus meie maakleriks Janely. Eks see selline mõnus lugu oligi, et meie plaanisime maja müüki panna, aga edasi ikka asjaga ei liikunud, no kohe millimeetritki mitte. Plaan oli endiselt vaid plaan.
  Ja siis tuli postkasti (päris postkasti mitte e-postkasti) armas kiri Janelylt, kus ta ennast tutvustas. Ja sellest hetkest hakkasid asjad õiges suunas liikuma. Väga südamlik ja armas inimene. Sõnapidaja ja kiiresti tegutseja.
  Kätt südamele pannes, julgen Janelyt kõigile, kel maaklerteenust vaja, soovitada.

 4. Avatar
  MarkoReply

  Janely on väga sõbralik ja usaldusväärne maakler. Puutusin temaga kokku oma viimase korteriostu ajal. Sain väga professionaalse, positiivse ja asjaliku teeninduse osaks. Oli tunda, et Janely teeb oma tööd südamega ja on väga korrektne. Soovitan Teda julgelt teistele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga