Janely Buht

Marmel Kinnisvara müügipartner

Kõigepealt soovin Sind tänada,et oled leidnud tee meie lehele! Loodan, et saad siit kasulikku infot kinnisvaraturu kohta ning samas ehk suudan just mina leida Sulle sinu unistustekodu! Mäletan siiamaani enda kodu otsimist ja ostmist…sama eriliseks tahan selle muuta ka sinu jaoks.

Inimestega suhtlemine ning nendega koostöö loomine on alati olnud minu kireks, mis paneb mul silma särama! Ma naudin seda, kui minu töö toob inimestele naeratuse näole. Seega kui Sinu jaoks võib tunduda oma kinnisvara müümine tüütu ja aeganõudev tegevus, siis mina teen seda suurima hea meelega Sinu eest!

Mul on hea meel, et olen müügipartnerina osa just Marmel Kinnisvarast. Meie visiooniks kinnisvaras on tõsta maaklerite mainet läbi professionaalse ja kvaliteetse teenuse. Olla oma ettevõttega eelistatuimaks valikuks kliendile kinnisvaramaaklerit valides. Personaalsus on tee tulevikku!

Igapäevaelus olen ma Naine, kes armastab tantsida; Ema, kelle jaoks lapsed on kõige olulisemad; Naiskodukaitsja, kes hoolib oma kodumaast; Vaba hing, kes naudib oma elu!

Seega anna võimalus, et ma saaksin Sinu päeva rõõmsamaks teha ning aidata Sind kinnisvaraga. Helista mulle +372 5303 4775 või kirjuta janely.buht@marmel.ee Leiame koos lahenduse!

Jälgi minu tegevusi ka  Facebookis : https://www.facebook.com/JanelyBuhtKinnisvaramaakler/

SKY IS THE LIMIT

Janely Buht
Marmel Kinnisvara OÜ müügipartner