Carol Kõrts

Marmel Kinnisvara müügipartner

Aasta Maakler 2018 III koht

Hei! Mina olen Carol.

Ma olen noor, teotahteline ja täis motivatsiooni. Olles äsja kodu soetanud ja suure hulga kinnisvaramaakleritega kokku puutunud, leidsin, et soovin pakkuda oma klientidele midagi enamat. Avatud suhtlemine on mind varasemalt viinud erinevatesse müügitöödesse. Praeguseks olen leidnud omale väljundi kinnisvara valdkonnas, kus jõudsalt edasi arenen ja tegelen millegi palju väärtuslikumaga. Kinnisvara spetsiifika on väljakutsuv ja paeluv. Tunnen igapäevaselt, kuidas meeldiv koostöö erinevate klientidega annab mulle motivatsiooni edasi liikumiseks. Oma elus lähtun lausest “Tee hästi või ära tee üldse”

Ma pakun personaalset ja innovaatilist teenust tegeledes süsteemselt aktiivmüügiga. Minu eesmärgiks on hoida kinnisvara müügiprotsess selge ja läbipaistev ning leida igale objektile just see õige ostja. Oma töös kasutan nii traditsioonilisi kui ka alternatiivseid vahendeid. Praeguses olukorras, kus turg on väga aktiivne, on äärmiselt oluline tegeleda iga objektiga lähtuvalt selle sihtgrupist. Samuti pean oluliseks selgitada välja ostja soovid ja unistused, et üheskoos nende täitmise suunas liikuda. Oluline on luua kliendi ja maakleri vahel meeldiv koostöö, et mõlemad pooled oleksid õnnelikud.

Tutvustades ka põgusalt ennast, siis vabal ajal olen ma kirglik Hispaania ja Itaalia kultuuri fanaatik. Ent kõige enam armastan reisimist — erinevate maade kultuur ja toit on need, mis mind aina uutele seiklustele kutsuvad. Samuti meeldib mulle töö kõrvalt tegeleda enesearengu ja raamatute lugemisega. Kindlasti leiavad olulise koha minu ajast ka kulinaarsed katsetused ja jalutuskäigud looduses.

Ma tahan olla Sulle usaldusväärseks partneriks kinnisvara müügi- ja ostuprotsessis. Seega, kui Sa otsid uudse lähenemisega ja tulemustele orienteeritud maaklerit, siis võta minuga ühendust telefoni teel +372 556 29 297, emaili kaudu carol.korts@marmel.ee .

SKY IS THE LIMIT

Carol Kõrts
Marmel kinnisvara OÜ

Tagasiside

 1. Avatar
  MariannaReply

  Tõstaksin esile professionaalsust, kuid samas ka sõbralikkust, inimlikkust suhtlemisel ja valmisolekut soovide rahuldamiseks.

 2. Avatar
  Madis FilippovReply

  Maakler tegi hea ülevaate enda poolt pakutavast teenusest. Tehti väga ilusad pildid ja konkreetne tegevusplaan. Potentsiaalsete ostjate leidmine ja müügitehinguni jõudmine käis üllatavalt kiiresti. Lisaks saime soovitud hinna.

 3. Avatar
  Jekaterina ProsvirinaReply

  Carol is very positive and helpful. Always very nice talking to her. Maybe learning a little bit russian language to make a circle of customers wider.

 4. Avatar
  Reet UustaluReply

  Väga professionaalne, sõbralik, põhjalik ja tähelepanelik.
  Presentatsioonid olid väga põhjalikud ja hästi arusaadavad.
  Väga meeldiv kogemus, soovitan sõpradele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga