Alar Kõre

Marmel Kinnisvara müügipartner

Aasta Üllataja 2018

Minu nimi on Alar. Olen rõõmus ja rahul, et olen Marmel Kinnisvara müügipartner ning soovin Teile alati abiks olla nii kinnisvara ostul, müügil kui ka üürimisel.

Olen õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ja lõpetanud Eesti Maaülikooli.

Leidsin tee kinnisvara juurde läbi mitmete elukogemuste. Olen töötanud erinevatel positsioonidel ning alati pürginud edasi ja kõrgemale, jõudes juhtpositsioonini välja. Mu elu on olnud vägagi mitmekesine ja edasipüüdlik.

Kinnisvaramaakleri tööga on mul võimalik olla sotsiaalne ja ennast veelgi arendada. Mulle meeldib aidata inimesi ja lahendada nende muresid, mis võivad kaasneda kinnisvara ostmisel, müümisel või üürimisel.

Kinnisvaraga tegelesin küllaltki palju juba enne maakleri tööga alustamist, sest oli vajadus kolida uutesse ja uutesse kohtadesse. Algul sai üritatud ise osta ja müüa, kuid mõistsin suhteliselt varakult, et maakler on see, kes aitab mind professionaalselt kõikides küsimustes ja ma ise võidan oma väärtuslikku aega. Nii olengi saanud üürida, müüa, osta. Küll Pajustis, Kadrinas, Kiilis, Kosel kui ka Tuulnas.

Tänu erinevatele kogemustele olen teadlik, mida maaklerilt oodatakse. Olen väga õnnelik, et nüüd on mul nüüd võimalus see ise klientideni viia.

Isiklikus elus meeldib mulle aias toimetada, maja korras hoida ning toeks olla oma kallile abikaasale ja kahele armsale tütrele.

Soovin siiralt Teile abiks olla nii Teie endi kui ka Teie tuttava, naabri või sõbra kinnisvara küsimustes.

Seega, kui Teil on selles osas abi vaja või teate, kedagi kes abi vajab, siis palun helistage mulle +372 5330 6604 või kirjutage alar.kore@marmel.ee. Samuti võite kontakteeruda läbi Facebooki.

 

SKY IS THE LIMIT

Alar Kõre

Kinnisvara müügipartner